Skip to main content

Catchbox to system mikrofonowy przeznaczony do…rzucania 😉

Ciekawa propozycja kierowana dla szkół, korporacji i wszystkich tych organizacji które chcą z mocniejszy sposób zaangażować uczestników spotkań, uczniów czy studentów.
Logo twojej firmy na mikrofonie Catchbox ? Nic prostszego. Możesz zamówić mikrofon ze swoim własnym logo na osłonie (pokrowcu).
Dostępne w naszej ofercie 2 zestawy:
Catchbox Plus (PRO)Catchbox Plus to bezprzewodowy system mikrofonowy zawierający mikrofon rzucany Catchbox i mikrofon prezentera, do użytku podczas spotkań, wykładów i wydarzeń z udziałem do 1000 uczestników. Mikrofon do rzucania ma funkcję Automute ™ i jest zasilany przez bezprzewodową ładowarkę. Przechwytuj i nagrywaj dźwięk z dwóch mikrofonów jednocześnie za pomocą analogowych (zbalansowanych + niezbalansowanych) i cyfrowych (USB) sygnałów audio. Catchbox Plus działa w paśmie radiowym 1,8 / 1,9 GHz bez licencji (DECT). Zestaw PRO ma wsparcie dla protokołu DANTE, oraz zdalne zarządzanie.
catchbox plus
– Catchbox Mod – Catchbox Mod przekształca dowolny bezprzewodowy nadajnik typu beltpack w mikrofon do rzucania Catchbox w celu zaangażowania publiczności. Catchbox Mod jest wyposażony w zintegrowany profesjonalny mikrofon i wykorzystuje technologię Automute ™, która automatycznie wycisza Catchbox, gdy jest w ruchu. Specjalnie zaprojektowane kable adaptera zapewniają pełną kompatybilność z nadajnikami wszystkich głównych marek mikrofonów bezprzewodowych.
Zapraszamy do naszego sklepu gdzie znajdziecie Państwo ofertę w raz cenami. Ewentualnie w sprawie wycen indywidulanych prosimy o kontakt na maila handel@tritech.pl
 
 
Mikrofony może być używany z dowolną aplikacją komunikacyjną np: Zoom, Webex, Microsoft Teams, Google Meet