Skip to main content

Platforma komunikacyjna ZOOM

Tritech New Technologies posiada kompetencje i doświadczenie zapewniające sprawne wdrożenie skalowalnej platformy komunikacyjnej Zoom w Twojej firmie. Posiadamy najwyższy poziom certyfikacji Zoom Performance Partner, co jest gwarancją najwyższego poziomu wsparcia dla użytkowników Zoom.

Sprawdź cennikLicencje EDUNapisz do nasKUP LICENCJE ZOOM

Zoom to intuicyjne i bezpiecznie połączenie ze światem

Dynamiczna, intuicyjna platforma

Prosta, skalowalna i bezpieczna platforma dla każdej wielkości

Innowacyjny system adaptujący się do zmieniających się potrzeb

Co zyskujesz kupując u nas licencje Zoom?

Wsparcie w języku polskim

Pomagamy w problemach z Zoom. Dla naszych klientów podstawowy support w cenie licencji.

Faktura VAT 23%

Kupujecie od polskiej firmy, wystawiającej polski dokument sprzedaży, w postaci faktury VAT.

Usługi instalacji i wdrożenia

m.in wdrożenia platform hybrydowych Zoom

Pomagamy w doborze sprzętu do Zoom

Nie wiesz jaki sprzęt wybrać do swojej sali konferencyjnej lub komputera ? Chętnie pomożemy w dobraniu rozwiązania kompatybilnego Zoom.

Serwis

Serwis i zarządzanie urządzeniami wideokonferencyjnymi.

Szkolenia

Szkolenia z platformy Zoom. Nie wiesz jak uruchomić Webinar? Skontaktuj się z nami!

Komunikacja wideo to rdzeń platformy Zoom

Spotkania Zoom i czat tekstowy

Prowadź spotkania Zoom z dźwiękiem i obrazem w jakości HD dla nawet 1000 uczestników w jednym spotkaniu. Czat tekstowy pozwoli ci prowadzić bezpieczną komunikację zarówno wewnętrzną, jak i z osobami spoza twojej organizacji.

Dowiedz się więcej

Zoom Phone

Usprawnij swoją komunikację głosową dzięki globalnemu rozwiązaniu telefonicznemu Zoom w chmurze z bezpiecznym przekierowywaniem i kolejkowaniem połączeń, SMS-ami, płynnym przejściem z połączenia audio do wideo i wieloma innymi zaawansowanymi funkcjami

Dowiedz się więcej

Zoom Rooms

Dostosuj swoje sale konferencyjne do zmieniających się potrzeb pracowników wyposażając je w terminale wideokonferencyjne, zapewniające m.in. wideo i audio HD, bezprzewodowe prezentacje czy interaktywną białą tablicę.

Dowiedz się więcej

Webinaria Zoom

Zaprezentuj ważne treści dużej publiczności online z dowolnego miejsca na świecie, z dowolnego urządzenia. Zoom Webinar może pomieścić nawet 50 000 uczestników i 100 interaktywnych prezenterów.

Dowiedz się więcej

Zoom Events

Zaspokajaj wszystkie swoje potrzeby związane z wirtualnymi wydarzeniami korzystając z takich funkcji jak rozbudowana strona wydarzenia, konfigurowalna rejestracja uczestników i sprzedaż biletów, udostępnianie komunikacji pomiędzy uczestnikami i wiele innych.

Dowiedz się więcej

Interfejsy programistyczne Zoom API i SDK

Wykorzystaj interfejsy Zoom API i SDK, webhooks i inne, aby tworzyć potężne aplikacje, niestandardowe integracje i nowe funkcje, które adresują twoje specyficzne potrzeby związane ze komunikacją.

Dowiedz się więcej

Zoom – uniwersalne narzędzie komunikacji

Program Zoom, który oferuje usługi czatu i wideokonferencji, powstał z myślą o wsparciu wewnętrznej komunikacji w firmach. W dobie globalnego lockdownu platforma stała się podstawowym narzędziem zdalnej pracy i nauki dla setek milionów użytkowników na całym świecie. Zoom zaczęto także powszechnie wykorzystywać do prywatnych spotkań on-line. Mimo zniesienia części obostrzeń pandemii COVID-19, fraza „pobierz Zoom” pozostaje jedną z najczęściej wpisywanych w wyszukiwarki internetowe.

Praktyczne funkcje w aplikacji Zoom

Aplikacja Zoom oferuje bardzo wiele praktycznych funkcji, z których część dostępna jest już w ramach darmowej licencji. Dla użytkowników niezwykle wygodna jest możliwość dołączenia do audio- lub wideokonferencji z dowolnego urządzenia, dzięki czemu mogą uczestniczyć w ważnych spotkaniach z każdego miejsca na świecie, w tym – z podróży. Pomocna jest przy tym opcja ustawienia wirtualnego tła, która pozwala na zachowanie podczas wideokonferencji pełnej prywatności. Ci uczestnicy, którzy nie chcą korzystać z kamery ani mikrofonu, mogą przyłączyć się do dyskusji dzięki funkcji czatu.

Zdalna współpraca poprzez aplikację Zoom jest efektywniejsza dzięki możliwości udostępniania plików, np. dokumentów, prezentacji. Przydatna jest również opcja współdzielenia ekranów oraz wirtualna tablica, na której mogą pisać uczestnicy konferencji.  Program Zoom oferuje możliwość rejestracji spotkań. Dzięki temu ich szczegóły nie umkną osobom, które nie mogły w nich uczestniczyć.

Narzędzie Zoom cenią także organizatorzy konferencji. W zależności od wybranego abonamentu, Zoom zapewnia im coraz szerszy wachlarz możliwości zarządzania spotkaniami – od przyznawania uprawnień użytkownikom, po korzystanie z opcji raportowania. Stałego wsparcia technicznego dostarcza administratorom polski Partner Zoom.

Najważniejsze walory programu Zoom

Swoją popularność Zoom zawdzięcza niezwykle prostej obsłudze i niezawodnemu działaniu. Do najczęściej wymienianych przez użytkowników zalet programu należą: dostępność wersji bezpłatnej i korzystna cena rozszerzonych pakietów, doskonała jakość oraz stabilna transmisja dźwięku i obrazu, intuicyjny interfejs (Zoom po polsku, aplikacja dostępna w języku polskim już od 29.11.2021), wysokie bezpieczeństwo komunikacji, możliwość rejestrowania spotkań w chmurze, nawet do 1000 uczestników wideokonferencji.

Z platformy Zoom można korzystać bezpośrednio na stronie zoom.us albo za pośrednictwem wygodnej aplikacji Zoom Cloud Meetings (na urządzenia mobilne i stacjonarne). Istnieje także możliwość wdzwonienia się na sesję z telefonu komórkowego lub stacjonarnego. Co więcej, program Zoom jest kompatybilny z innymi komunikatorami, np. Skype.

Wersje programu Zoom

Program Zoom dostępny jest w kilku wariantach, których wybór uzależniony jest od potrzeb. Najpopularniejsze to Zoom Meetings i Zoom Webinars.

Wersja Zoom Meetings to doskonałe narzędzie do spotkań on-line, w których kluczowa jest interakcja uczestników – spotkań zespołów, prezentacji sprzedażowych, szkoleń czy lekcji on-line. Wszyscy goście takiej konferencji mają możliwość włączenia kamery, uczestniczenia w rozmowie, korzystania z wirtualnej tablicy, udostępniania plików (dzięki uprawnieniom nadanym przez gospodarza można też udostępniać swój ekran). Osoby korzystające z płatnych licencji Zoom mogą transmitować wideokonferencje, np. na YouTube lub Facebooku. Pracę zespołu ułatwia funkcja Breakout Rooms, z użyciem której administrator dzieli spotkanie na osobne sesje. Uczestnicy mogą wówczas działać w mniejszych grupach.

Płatne  licencje Zoom można rozszerzyć o wersję Zoom Webinars, która pozwala na połączenie liczącej nawet 50000 publiczności z całego świata. Ich organizatorzy mają możliwość wysyłania spersonalizowanych zaproszeń i łatwej rejestracji uczestników. Dołączają oni do webinaru w trybie słuchania (chyba, że gospodarz zadecyduje inaczej), ale mogą korzystać z czatu, który pozwala na zadawanie pytań, a także odpowiadanie na pytania innych gości. Do szerszej publiczności można dotrzeć dzięki streamingowi na żywo na dowolnej platformie. Wersja Zoom Webinars zintegrowana jest z systemami PayPal i EventBrite, dzięki czemu istnieje możliwość zarządzania rejestracjami na webinary, pobierania opłat za uczestnictwo w wydarzeniach czy sprzedaży biletów.

Masz pytanie?
Prześlij do nas wiadomość.
formularz zapytania
Wolisz zadzwonić?
Nie zwlekaj.
+48 22 576 83 60