Skip to main content

Nowoczesne terminale wideokonferencyjne

Oferta firmy DTEN obejmuje głównie terminale zintegrowane z monitorami dotykowymi przeznaczone zarówno sal konferencyjnych, jak i do osobistego użytku na biurku. Produkty DTEN są przeznaczone do współpracy platformą wideokonferencyjną Zoom i Microsoft Teams (możliwe są też połączenia do spotkań na Google Meet i Cisco Webex).

W portfolio DTEN znajdują się następujące produkty.

DTEN GO

DTEN GO to niedużych rozmiarów, prosty terminal wideokonferencyjny typu Zoom Rooms do różnej wielkości sal konferencyjnych. Kamera i mikrofony są przystosowane do zbierania dobrej jakości obrazu i dźwięku z odległości nawet 10 m od urządzenia. W urządzenie wbudowany jest system składający z 4 kamer, co zapewnia bardzo szeroki kąt widzenia wynoszący 160°, dzięki czemu osoby siedzące lub stojące bardzo blisko ekranu będą widoczne w kadrze. DTEN GO może zostać podłączony do dwóch monitorów/telewizorów i wyświetlać jednocześnie uczestników spotkania i prezentację na pełnych ekranach. Sterowanie terminalem odbywa się przy pomocy panelu dotykowego DTEN Mate. Opcjonalny dodatkowy panel dotykowy zainstalowany przed salą może służyć do wyświetlania i dodawania rezerwacji.

DTEN ON

DTEN ON to terminal zintegrowany z dotykowym ekranem 55” i przeznaczony w współpracy z platformą Zoom. Urządzenie może zostać zainstalowane na ścianie lub na mobilnym wózku. Sterowanie terminalem standardowo odbywa się poprzez menu dostępne bezpośrednio na dotykowym monitorze 55”, ale istnieje także możliwość sterowania poprzez opcjonalny panel dotykowy DTEN Mate. Za wysoką jakość obrazu odpowiada kamera o rozdzielczości 4K, a doskonałe zbieranie dźwięku z sali dba system składający się z 16 mikrofonów.

DTEN D7X

DTEN D7X jest terminalem „wszystko w jednym” wyposażonym w monitor dotykowy 55” lub 75”. Istnieje możliwość stworzenia systemu dwumonitorowego z dwóch urządzeń DTEN D7X. Rozwiązanie jest dostępne w wersji z systemem Android lub Windows i może współpracować z platformą wideokonferencyjną Zoom lub Microsoft Teams. Instalacja jest możliwa na ścianie lub na mobilnym wózku. Sterować terminalem możemy bezpośrednio poprzez menu na dotykowym monitorze (55”, 75”), ale jest też opcja sterowania za pomocą panelu dotykowego DTEN Mate. Urządzenie jest wyposażone w kamerę o rozdzielczości 4K, a dźwięk w sali zbiera system zbudowany się z 15 mikrofonów.

DTEN Me Pro

DTEN ME Pro integruje spotkania Zoom, rozmowy telefoniczne, białą tablicę i możliwość adnotacji na prezentacjach w jednym terminalu z dotykowym wyświetlaczem o przekątnej 27”. Jest to idealne rozwiązanie do prowadzenia wideokonferencji z własnego biurka, przy jednoczesnym uwolnieniu laptopa do innych zadań.

DTEN Mate

DTEN Mate to panel dotykowy o przekątnej 10,1”, który może być wykorzystany do sterowania terminalami Zoom Rooms (zarówno DTEN, jak i innych producentów). Panel może także pracować jako tzw. scheduling display, czyli monitor wyświetlający przed salą konferencyjną listę rezerwacji, status aktualnej zajętości sali, a także umożliwiający dokonanie szybkiej rezerwacji.

Masz pytanie?
Prześlij do nas wiadomość.
formularz zapytania
Wolisz zadzwonić?
Nie zwlekaj.
+48 22 576 83 60