Skip to main content

Nowoczesne terminale wideokonferencyjne

W dzisiejszym środowisku biurowym obejmującym już nie tylko pracowników biurowych, ale także pracujących całkowicie zdalnie lub hybrydowo (częściowo z biura i częściowo zdalnie) współpraca zespołowa może być wyzwaniem. Rozwiązania do pracy zespołowej firmy Logitech obejmują produkty, oprogramowanie i usługi klasy korporacyjnej, które umożliwia współpracę zespołów niezależnie od lokalizacji.

Rozwiązania do pracy zespołowej firmy Logitech zostały stworzone z myślą o wszystkich pracownikach i wszelkiego typu przestrzeniach biurowych. Terminale wideokonferencyjne Logitech są dedykowane do trzech najpopularniejszych aktualnie platform wideokonferencyjnych, czyli do Zoom, Microsoft Teams i Google Meet, ale umożliwiają również dołączanie do spotkań na platformie Cisco Webex.

Oferta Logitech obejmuje m.in. produkty, które przedstawiamy poniżej.

Logitech

Logitech Rally Bar Huddle

Logitech Rally Bar Huddle to terminal wideokonferencyjny do bardzo małych i małych salek konferencyjnych do ok. 6 osób. Urządzenie gwarantuje wysoką jakość obrazu i dźwięku dzięki wbudowanym głośnikom, mikrofonom i kamerze. Mikrofony zbierają dźwięk uczestników znajdujących się w odległość do 7 m. Urządzenie można podłączyć do jednego wyświetlacza (monitora, telewizora, projektora itp.), a sterowanie połączeniami odbywa się poprzez panel dotykowy Logitech Tap. Opcjonalnie można zestaw wyposażyć w panel Logitech Tap Scheduler instalowany przed salą konferencyjną i wyświetlający harmonogram rezerwacji, status zajętości sali oraz umożliwiający dokonanie szybkiej rezerwacji pomieszczenia.

Logitech Rally Bar Mini

Logitech Rally Bar Mini to terminal wideokonferencyjny do małych i średnich sal konferencyjnych do ok. 12 osób. Urządzenie gwarantuje wysoką jakość obrazu i dźwięku. Wbudowane mikrofony zbierają dźwięk na odległość ok. 7 m, a dzięki opcjonalnym stołowym mikrofonom (do 3 sztuk) można ten obszar dodatkowo rozszerzyć. Urządzenie można podłączyć do jednego lub dwóch wyświetlaczy (monitora, telewizora, projektora itp.). Sterowanie połączeniami odbywa się poprzez panel dotykowy Logitech Tap lub za pomocą pilota zdalnego sterowania. Opcjonalnie można zestaw wyposażyć w panel Logitech Tap Scheduler instalowany przed salą konferencyjną i wyświetlający harmonogram rezerwacji, status zajętości sali oraz umożliwiający dokonanie szybkiej rezerwacji pomieszczenia.

Logitech Rally Bar

Logitech Rally Bar to terminal wideokonferencyjny do średnich i dużych sal konferencyjnych do ok. 20 osób. Urządzenie jest wyposażone w dwie kamery o wysokiej rozdzielczości, które zapewniają automatyczne kadrowanie uczestników z wykorzystanie 15-krotnego przybliżenia. Wbudowane mikrofony zbierają dźwięk z obszaru o promieniu ok. 7 m, a dzięki opcjonalnym stołowym mikrofonom (do 4 sztuk) można ten obszar znacznie rozszerzyć. Terminal można podłączyć do jednego lub dwóch wyświetlaczy (monitora, telewizora, projektora itp.). Sterowanie połączeniami odbywa się za pomocą panelu dotykowego Logitech Tap lub pilota zdalnego sterowania. Opcjonalnie można zestaw wyposażyć w panel dotykowy Logitech Tap Scheduler instalowany przed salą konferencyjną i wyświetlający harmonogram rezerwacji, status zajętości sali oraz umożliwiający dokonanie szybkiej rezerwacji pomieszczenia.

Masz pytanie?
Prześlij do nas wiadomość.
formularz zapytania
Wolisz zadzwonić?
Nie zwlekaj.
+48 22 576 83 60