Skip to main content

Nowoczesne terminale wideokonferencyjne

Firma Poly (dawniej Polycom) jest obecnie częścią koncernu HP. Ważnym elementem oferty Poly są terminale wideokonferencyjne. Kompleksowe portfolio obejmuje rozwiązania do sal konferencyjnych dowolnej wielkości. Terminale Poly są dostępne w wersjach dla wszystkich najważniejszych aktualnie platform wideokonferencyjnych, czyli dla Zoom, Microsoft Teams i Google Meet (istnieje także możliwość dołączania do spotkań Cisco Webex).

Najpopularniejsze terminale z oferty Poly prezentujemy poniżej.

Poly

Poly Studio X30

Poly Studio X30 to niedużych rozmiarów terminal wideokonferencyjny do małych sal konferencyjnych i pokoi spotkań. X30 współpracuje z jednym wyświetlaczem (monitor, telewizor, projektor itp.), a sterowanie może odbywać się pilota lub za pomocą panelu dotykowego. Wbudowane mikrofony zbierają doskonale dźwięk z obszaru o promieniu 4,5 metra.

Poly Studio X52

Poly Studio X52 przeznaczony jest do średniej wielkości sal konferencyjnych i obsługuje do dwóch monitorów, co umożliwia jednoczesne wyświetlanie na pełnym ekranie uczestników i prezentacji. Terminal jest wyposażony w kamerę o bardzo wysokiej rozdzielczości (4K) pozwalającą na 5-krotny zoom. System mikrofonów wbudowanych w X52 zbiera dźwięk z obszaru o promieniu 6 metrów, ale istnieje możliwość dodania opcjonalnego mikrofonu stołowego, który pozwoli na rozszerzenie tego obszaru o kolejne kilka metrów. Sterowanie urządzeniem odbywa się przy pomocy pilota lub panelu dotykowego.

Poly Studio X70

Poly Studio X70 jest dedykowany do dużych sal konferencyjnych i można go podłączyć do dwóch monitorów, aby wyświetlać na pełnym ekranie jednocześnie zarówno uczestników spotkania, jak i prezentację. Kamera o rozdzielczości 4K zapewnia wysoką jakość obrazu i 7,3-krotny zoom. Mikrofony w X52 zbierają dźwięk z obszaru o promieniu prawie 8 metrów, ale opcjonalny mikrofon stołowy pozwala na rozszerzenie tego obszaru o kolejne kilka metrów. Sterowanie urządzeniem odbywa się przy pomocy pilota lub panelu dotykowego.

Masz pytanie?
Prześlij do nas wiadomość.
formularz zapytania
Wolisz zadzwonić?
Nie zwlekaj.
+48 22 576 83 60