Skip to main content

Nowoczesne terminale wideokonferencyjne

Yealink jest jednym z największych na świecie producentów terminali wideokonferencyjnych i telefonów IP. W kompleksowej ofercie Yealinka znajdują się terminale wideokonferencyjne do sali o każdej wielkości. Na tle alternatywnych rozwiązań Yealink odróżnia się bardziej przystępnym cenami i kilkoma wyjątkowymi rozwiązaniami, które nie są dostępne u innych producentów. Przykładem takich wyjątkowych rozwiązań są bezprzewodowe mikrofony, bezprzewodowe prezentowanie ekranu czy bardzo szybkie przełączanie (ok. 10s) pomiędzy obsługiwanymi platformami wideokonferencyjnymi. Terminale Yealink są dostępne w wersji dla platformy Zoom i Microsoft Teams (dołączanie do Google Meet i Cisco Webex jest także możliwe).

Podstawowa oferta terminali wideokonferencyjnych Yealink obejmuje modele przedstawione poniżej.

Yealink MeetingBar A10

Yealink MeetingBar A10 to kompaktowy terminal wideokonferencyjny do małych salek konferencyjnych, pokoi spotkań czy domowych biur. A10 można podłączyć do jednego wyświetlacza (monitor, telewizor, projektor itp.), a sterowanie odbywa się poprzez pilota zdalnego sterowania lub panel dotykowy. Urządzenie jest przeznaczone dla salek do 5 osób. Terminal może być wyposażony w opcjonalny moduł Yealink WPP30 pozwalający na bezprzewodowe przesyłanie prezentacji oraz na bezprzewodowe podłączenie z komputera do kamery, mikrofonów i głośników wbudowanych w A10.

Yealink MeetingBar A20

Yealink MeetingBar A20 to terminal wideokonferencyjny do średnich sal konferencyjnych dla ok. 10 osób. A20 umożliwia podłączenie do dwóch wyświetlaczy (monitor, telewizor, projektor itp.) w celu wyświetlania na pełnym ekranie zarówno uczestników, jak i prezentacji. Urządzeniem można sterować z poziomu pilota zdalnego sterowania lub panelu dotykowego. W salach z gorszą akustyką lub w nieco większych niż zalecane można poprawić jakość zbieranego dźwięku poprzez podłączenie jednego bezprzewodowego mikrofonu stołowego. A20 może zostać wyposażony w opcję Yealink WPP30 pozwalają na bezprzewodowe przesyłanie prezentacji oraz na bezprzewodowe podłączenie z komputera do kamery, mikrofonów i głośników wbudowanych.

Yealink MeetingBar A30

Yealink MeetingBar A30 to rozwiązanie do dużych sal konferencyjnych dla ok. 10-20 osób. Do A30 możemy podłączyć dwa wyświetlacze (monitor, telewizor, projektor itp.), aby wyświetlać na pełnym ekranie zarówno uczestników, jak i prezentacji. Sterowanie odbywa się przy pomocy pilota zdalnego sterowania lub panelu dotykowego. W salach dla 15-20 osób i w tych o gorszej akustyce możemy poprawić jakość dźwięku podłączając nawet dwa bezprzewodowe mikrofony stołowe. A30 współpracuje także z modułem Yealink WPP30, który pozwala na bezprzewodowe przesyłanie prezentacji oraz na bezprzewodowe podłączenie z komputera do kamery, mikrofonów i głośników wbudowanych.

Yealink DeskVision A24

Yealink DeskVision A24 to personalny terminal zintegrowany z dotykowym monitorem 24” przeznaczony do użycie na biurku lub w bardzo małej salce. A24 może być używany nie tylko do prowadzenia wideokonferencji, ale także jako zewnętrzny monitor po podłączeniu laptopa poprzez USB-C. W podstawę terminala jest wbudowana ładowarka indukcyjna pozwalająca na wygodne ładowanie smartfona.

Yealink MeetingBoard

Yealink MeetingBoard to terminal typu „wszystko w jednym” wyposażony w monitor dotykowy o przekątnej 65” lub 86”. Urządzenie może zostać zamontowane na ścianie lub na opcjonalnym wózku, istnieje także możliwość stworzenia dwumonitorowego systemu z dwóch terminali MeetingBoard. W wypadku instalacji terminala w większej sali może on zostać wyposażony w opcjonalne zewnętrzne mikrofony bezprzewodowe, dodatkową ruchomą kamerę oraz panel dotykowy do sterowania bez podchodzenia do monitora. Podobnie jak inne terminale Yealinka współpracuje także z modułem WPP30 do bezprzewodowego przesyłania prezentacji. MeetingBoard jest doskonałym narzędziem do tworzenia notatek i rysunków na białej tablicy zarówno podczas spotkania na Zoom czy Teams, jak i podczas lokalnych spotkań.

Masz pytanie?
Prześlij do nas wiadomość.
formularz zapytania
Wolisz zadzwonić?
Nie zwlekaj.
+48 22 576 83 60