Skip to main content

Cisco Webex to zaawansowana platforma do wideokonferencji i współpracy online, umożliwiająca użytkownikom prowadzenie spotkań, udostępnianie treści oraz komunikację w czasie rzeczywistym.

Cisco Webex to bezproblemowa współpraca dla wszystkich, z dowolnego miejsca.

Rozwiązanie do komunikacji dla
wszystkich pracowników w organizacji

Narzędzia do zwiększania
zaangażowania uczestników spotkań

Możliwość dołączania do spotkań
z dowolnego miejsca i urządzenia

Usprawnij komunikację, przepływy pracy, procesy i obsługę klienta.

Webex Calling

Webex Calling to usługa telefoniczna oparta na chmurze, która umożliwia prowadzenie rozmów głosowych i wideo oraz korzystanie z funkcji biznesowego telefonu z dowolnego miejsca.

Webex Meetings

Webex Meetings to platforma do organizacji wideokonferencji i spotkań online, która umożliwia efektywną komunikację i współpracę zespołową w czasie rzeczywistym.

Webex Devices

Webex Devices to bogata oferta urządzeń, które umożliwiają efektywne prowadzenie wideokonferencji z sal konferencyjnych czy gabinetów. Ułatwiają efektywną współpracę w spotkaniach online i hybrydowych, zapewniając wysoką jakość dźwięku i obrazu.

Webex Webinars

Webex Webinars to platforma umożliwiająca organizację i prowadzenie interaktywnych i edukacyjnych sesji online z dużą liczbą uczestników, oferująca zaawansowane narzędzia do angażowania widowni.

Webex Polling

Webex Polling to funkcja umożliwiająca organizatorom spotkań online przeprowadzanie szybkich ankiet i głosowań w czasie rzeczywistym, co pomaga w interakcji z uczestnikami i zbieraniu opinii.

Webex Contact Center

Webex Contact Center to kompleksowe rozwiązanie, które umożliwia firmom efektywne zarządzanie obsługą klienta, integrując narzędzia komunikacyjne, analizę danych i automatyzację procesów.

Masz pytanie?
Prześlij do nas wiadomość.
formularz zapytania
Wolisz zadzwonić?
Nie zwlekaj.
+48 22 576 83 60