Skip to main content

Nowoczesne terminale wideokonferencyjne

W ofercie firmy Cisco znajdują się zarówno terminale współpracujące z platformą Cisco Webex, jak i terminale rejestrujące się natywnie w Microsoft Teams. Urządzenia Cisco oferują także możliwość dołączania do spotkań Zoom i Google Meet.

Wybrane terminale wideokonferencyjne z portfolio Cisco znajdą Państwo poniżej.

Cisco Systems

Cisco Room Bar

Cisco Room Bar jest przeznaczony do małych i średnich sal konferencyjnych. W wypadku spotkań do 5 osób siedzących w odległości do 3 metrów od terminala zdecydowanie wystarczające będą wbudowane mikrofony. Natomiast w nieco większych salach wskazane będzie dodanie opcjonalnego stołowego mikrofonu w celu zwiększenia obszaru zbierania dźwięku. Kamera oferuje zoom 5x i dość szeroki kąt widzenia wynoszący 120°. Room Bar może zostać podłączony do dwóch monitorów/telewizorów, aby wyświetlać jednocześnie uczestników spotkania oraz prezentację na pełnym ekranie. Sterowanie terminalem odbywa się przy pomocy panelu dotykowego Cisco Room Navigator, który może być ustawiony na stole lub zamontowany ścianie.

Cisco Room Bar Pro

Cisco Room Bar Pro to terminal przeznaczony do średnich i dużych sal. Jest wyposażony w dwie kamery o bardzo wysokiej rozdzielczości (48 MP), co zapewnia zoom cyfrowy 5x bez utraty jakości. Wbudowany system 16 kierunkowych mikrofonów gwarantuje doskonałe zbieranie dźwięku z odległości do 4 metrów. W wypadku uczestników znajdujących się dalej od terminala wskazane jest zastosowanie opcjonalnych mikrofonów stołowych. Cisco Room Bar Pro obsługuje do 3 sztuk dodatkowych mikrofonów Cisco Table Microphone Pro. Terminal pozwala na podłączenie nawet 3 monitorów, co pozwala na jednoczesne wyświetlanie osoby zabierającej głos, pozostałych uczestników oraz prezentacji w trybie pełnoekranowym.

Cisco Desk Pro

Cisco Desk Pro to personalny terminal zintegrowany z monitorem dotykowym 27” o rozdzielczości 4K. Po podłączeniu laptopa poprzez port USB-C terminal staje się dodatkowym monitorem dla komputera oraz zapewnia ładowanie.

Cisco Board Pro

Cisco Board Pro to terminal typu wszystko w jednym wyposażony w monitor dotykowy o wielkości 55” lub 75” i rozdzielczości 4K. Terminalem możemy sterować bezpośrednio poprzez menu na ekranie lub poprzez opcjonalny panel dotykowy Cisco Room Navigator for Table. W celu rozszerzenia obszaru zbierania dźwięku można do Board Pro podłączyć dodatkowy mikrofon stołowy Cisco Table Microphone lub sufitowy mikrofon Cisco Ceiling Microphone.

Cisco Room Navigator for Wall

Cisco Room Navigator for Wall to panel dotykowy o przekątnej 10” pełniący rolę tzw. scheduling display, czyli monitora wyświetlającego przed salą konferencyjną listę rezerwacji, status aktualnej zajętości Sali oraz pozwalający na dokonanie szybkiej rezerwacji.

Masz pytanie?
Prześlij do nas wiadomość.
formularz zapytania
Wolisz zadzwonić?
Nie zwlekaj.
+48 22 576 83 60