Skip to main content

Wyrazisty i głęboki dźwięk to podstawa nowoczesnych przestrzeni. Systemy nagłośnienia są nie tylko odpowiedzialne za emisję przyjemnej muzyki dla ucha. Dzięki tym systemom możemy sprawnie komunikować się na duże odległości podczas wideokonferencji, umożliwiają nam prowadzenie obrad w towarzystwie kilkunastu delegatów czy prowadzenie szkoleń w bardzo komfortowych warunkach. 

Tritech proponuje klientom profesjonalnie rozwiązania systemów nagłośnienia do sal koncertowych, hal, biur, etc. W tych przypadkach nie mówimy o prostych głośnikach, lecz o bardzo zaawansowanych technologicznie rozwiązaniach, które zawierają szereg czynników wynikających z warunków przestrzeni, w której ma być zainstalowany system. Można powiedzieć, że nasze przygotowywane przez naszych specjalistów są „szyte na miarę” do danej przestrzeni pracy oraz potrzeb zleceniodawcy.

W naszych projektach wykorzystujemy głośniki oraz systemy dystrybucji audio renomowanych na całym świecie producentów, np. Biamp, Audac, NextAudio, QSC, Fonestar, Shure, Ecler, Martin Audio, Electro-Voice, w tym także marki należące do grupy Harman International: JBL Professional, AKG, BSS, CROWN, oraz wiele innych.

Masz pytanie?
Prześlij do nas wiadomość.
formularz zapytania
Wolisz zadzwonić?
Nie zwlekaj.
+48 22 576 83 60