Skip to main content
NAKIVO

NAKIVO Backup & Replication to jedno z najlepszych
rozwiązań ochrony danych oraz replikacji danych:

Rozwiązanie typu All-in-One – znajdziesz w nim najpotrzebniejsze funkcje!  Backup, Replikacja, Odtwarzanie, Site Recovery.

Wsparcie środowisk wirtualnych, fizycznych, chmury – ochronisz swoje zasoby!  VMware, Hyper-V, Nutanix, Windows, Linux, AWS EC2, Backup do AWS, Azure, Wasabi, Backup baz danych Oracle.

Możliwość uruchomienia na dowolnej platformie: NAS, Linux, Windows, VA, AWS AMI.

Oszczędność czasu – intuicyjny interfejs, którego nie trzeba się uczyć latami
Intuicyjny interfejs www, brak dedykowanych konsol i aplikacji do administracji.

Oszczędność kosztów – kosztuje nawet połowę mniej w porównaniu do konkurencyjnych rozwiązań!   Tańsze od konkurencji, a do tego bez dodatkowych licencji na system operacyjny, dodatkowych baz MS SQL oraz program Trade-IN.

Przejrzyste licencjonowanie. Proste, przejrzyste licencjonowanie – NAKIVO Backup & Replication to oprogramowanie do backupu maszyn wirtualnych o najlepszym na polskim rynku stosunku ceny do jakości.

Wielu klientów na całym świecie. Nakivo to firma z USA, założona w 2012 roku. Jest najszybciej rozwijającym się twórcą oprogramowania do ochrony danych w VMware, Hyper-V oraz AWS EC2. Nakivo może pochwalić się 100% wzrostem zarówno obrotów, jak i klientów w skali rok do roku. Obecnie firma zabezpiecza dane ponad 10 000 klientów za pośrednictwem ponad 1 600 Partnerów w 117 krajach.

Szybka i łatwa konfiguracja. Nakivo Backup&Replication pozwala skutecznie zabezpieczyć krytyczne systemy wirtualne w środowiskach VMware, Hyper-V a także chmurze Amazon EC2. Dzięki łatwemu i szybkiemu wdrożeniu pozwala w kilka minut rozpocząć wykonywanie backupu obrazów maszyn wirtualnych, a tym samym pozwala na szybkie przywrócenie systemu do działania w przypadku awarii.

Kopia zapasowa
(kopia zapasowa, odtwrzanie, disaster recovery)

Korzystając z NAKIVO Backup & Replication, możesz w niezawodny sposób chronić swoje środowisko fizyczne, wirtualne oraz platformy chmurowe jednocześnie będąc pewnym o spójność wykonywanych backupów, zwiększając wydajność i ograniczając przestrzeń potrzebną na dane.

Backup Maszyn wirtualnych

 • Backup maszyn Vmware, Hyper-V, AWS EC2, Nutanix
 • Backup typu inkrementalnego VMware CBT/HyperV RCT
 • Identyfikacja Aplikacji (Exchange, SQL)

Backup maszyn fizycznych

 • Serwery Windows oraz Linux oraz stacje robocze Windows
 • Wsparcie trybu app-aware
 • Odtwarzanie plików i obiektów do wybranej maszyny fizycznej
 • Odtwarzanie całej maszyny fizycznej w ramach P2V do Vmware

Kopia Backupu

 • Kopia backupu do lokalnego lub zdalnego repozytorium
 • Kopia backupu do chmury Amazon, Wasabi lub Azure
 • Odtwarzanie bezpośrednio z kopii

Backup Office 365

 • backup Exchange Online, kont I skrzynek pocztowych
 • odtwarzanie do oryginalnej lokalizacji lub określonej skrzynki

Backup baz danych Oracle

 • backup baz danych Oracle z wykorzystaniem RMAN
 • interface do komunikacji z RMAN
 • Backup do lokalizacji wskazanej w RMAN
 • Odzyskiwanie point-in-time

Natywny Backup na taśmy LTO

 • Pełne lub inkrementalne kopie

Proste zarządzenia napędami i taśmami

 • Pełna automatyka

Odtwarzanie

NAKIVO Backup & Replication, pozwala odtwarzać maszyny wirtualne, pliki oraz obiekty dla wybranych aplikacji Microsoft bezpośrednio z deduplikowanych backupów.

Natychmiastowe Odtwarzanie

Możesz uruchamiać maszyny VMware oraz Hyper-V bezpośrednio z deduplikowanych backupów, a w razie potrzeby w prosty sposób zmigrować odtworzoną maszynę do środowiska produkcyjnego.

Funkcja Eksportu Backupu 

Odtwarzanie maszyn można zrealizować poprzez eksport obrazów dysków pomiędzy różnymi środowiskami np. maszyny fizyczne do Vmware.

Funkcja P2V

Natychmiastowe odtwarzanie maszyn fizycznych do środowiska  Vmware.

Natychmiastowe Odtwarzanie do Źródła 

Przeglądaj, wyszukuj i natychmiastowo odzyskuj pliki oraz foldery bezpośrednio do środowiska źródłowego.

Natychmiastowe Odtwarzanie Obiektów 

Przeglądaj, wyszukuj i odzyskuj nawet pojedyncze wiadomości email dla MS Exchange, bazy danych i tabele dla MS SQL, a nawet użytkowników, grupy i inne obiekty MS AD.

Disaster Recovery

NAKIVO Backup & Replication, pozwala nie tylko replikować maszyny wirtualne ale również zaplanować scenariusze na wypadek serwisów, awarii czy katastrof, aby w krytycznym momencie być gotowym na uruchomienie środowiska w najkrótszym możliwym czasie.

Automatyzacja Site Recovery

Stwórz scenariusz procesu odtwarzania dedykowany dla Twojego środowiska, a następnie zaplanuj cykliczne testowanie odtwarzania w czasie gdy wszystko z Twoim środowiskiem jest w porządku. Dzięki temu będziesz pewny, że jesteś gotowy na planowe przełączenie, awaryjne przełączenie czy migrację całego środowiska wybierając jedną z przygotowanych wcześniej opcji.

Replikacja VM

Replikuj maszyny wirtualne z Vmware lub Hyper-V aby utrzymywać aktualną i identyczną kopię środowiska produkcyjnego, którą wystarczy uruchomić w razie poważnej awarii lub zaplanowanych testów.

Masz pytanie?
Prześlij do nas wiadomość.
formularz zapytania
Wolisz zadzwonić?
Nie zwlekaj.
+48 22 576 83 60