Skip to main content

Nowoczesne terminale wideokonferencyjne

Terminale wideokonferencyjne Neat przeznaczone są do wszelkiego rodzaju przestrzeni, z których prowadzimy wideokonferencje. Bez względu na to czy połączenia wideo będą prowadzone z domowego biura, gabinetu, otwartej przestrzeni, czy typowej sali konferencyjnej, Neat oferuje odpowiednie rozwiązanie do każdego z tych miejsc. Produkty Neat są dedykowane do dwóch wiodących obecnie platform wideokonferencyjnych, czyli dla Zoom i Microsoft Teams, ale umożliwiają także dołączanie do spotkań na organizowanych na Google Meet czy Cisco Webex. Terminale Neat zostały zaprojektowane i wykonane z typową skandynawską dbałością o szczegóły, aby mogły pełnić zarówno rolę eleganckiego wyposażenia, jak i efektywnego oraz łatwego w obsłudze narzędzia biznesowego.

Portfolio Neat obejmuje produkty prezentowane poniżej.

NEAT

Neat Bar

Neat Bar to prosty, kompaktowy i elegancki terminal wideokonferencyjny do sal konferencyjnych. Urządzenie zapewnia najwyższą jakość dźwięku i obrazu. Znakomicie sprawdza się w małych i średnich pomieszczeniach o pojemności do dziesięciu osób. Neat Bar może obsługiwać jeden lub dwa wyświetlacze (monitor, telewizor, projektor itp.) i jest dostarczany wraz z panelem dotykowym Neat Pad. Istnieje także możliwość dokupienie dodatkowego panelu Neat Pad i zainstalowania go przed salą konferencyjną w celu wyświetlania harmonogramu rezerwacji, statusu zajętości sali lub dokonania szybkiej rezerwacji pomieszczenia.

Neat Bar Pro

Neat Bar Pro obsługuje do trzech monitorów, co pozwala na jednoczesne wyświetlanie na pełnym ekranie osoby zabierającej głos, pozostałych uczestników i prezentacji. Terminal jest wyposażony w dwie kamery o bardzo wysokiej rozdzielczości i zaawansowany czujnik głębi obrazu, co zapewnia 16-krotny zoom. Neat Bar Pro jest idealny do wszystkich średnich i dużych pomieszczeń.

Neat Board

Neat Board, zdobywca dwóch nagród Red Dot za wzornictwo, to kompletny terminal w postaci prostego i eleganckiego urządzenia typu „wszystko w jednym”. Dzięki 65-calowemu dotykowemu ekranowi, potężnemu systemowi audio i wszechstronnej szerokokątnej kamerze Neat Board zapewnia współpracę, która wykracza poza spotkania wideo i bezprzewodowe udostępnianie treści, umożliwiając także tworzenie notatek i innych treści na białej tablicy.

Neat Frame

Neat Frame to nabiurkowe urządzenie typu „wszystko w jednym”, idealne do domowego biura, gabinetu lub małych salek konferencyjnych dla 1-2 osób. Wyjątkowy ekran dotykowy o pionowej orientacji i doskonałej jakości kamera zapewniają niespotykaną wygodę prowadzenia wideokonferencji uwalniając naszego laptopa do innych zadań podczas spotkania.

Neat Pad

Neat Pad to elegancki panel dotykowy mogący pełnić dwie role. Może zostać uruchomiony w trybie kontrolera spotkania (Zoom lub MS Teams) lub jako wyświetlacz planowania spotkań instalowany przed salami konferencyjnymi. Neat Pad jest zawarty w zestawie z terminalami Neat Bar i Neat Bar Pro, ale jest także dostępny jako opcja do terminala Neat Board. Panel Neat Pad jest też dostępny jako samodzielne urządzenie współpracujące z terminalami innych producentów.

Neat Center

Neat Center to zupełnie nowy typ urządzenia będącego rozszerzeniem funkcjonalności terminali Neat Bar, Neat Bar Pro i Neat Board. Urządzenie jest wyposażone w kamerę z obiektywem 360°, system 16 wbudowanych mikrofonów oraz zaawansowaną sztuczną inteligencję, która aktywnie analizuje pomieszczenie i znajdujących się w nim uczestników spotkania, dzięki czemu zapewnia zdalnym uczestnikom doskonałą widoczność wszystkich osób w pomieszczeniu. Nawet uczestnicy spotkania siedzący bokiem lub tyłem do kamery głównej będą dobrze widoczni dla zdalnej strony spotkania.

Neat Pulse

Neat Pulse to centralny, chmurowy system zarządzania urządzeniami Neat. Pozwala kontrolować wszystkie urządzenia Neat za pomocą niezwykle prostego, intuicyjnego interfejsu użytkownika. Uzupełnia centrum administracyjne Microsoft Teams (TAC) lub Zoom Device Management (ZDM) poprzez dodanie funkcji specyficznych dla produktów Neat. Neat Pulse zapewnia przejrzysty wizualny przegląd statusu pojedynczych urządzeń lub całych grup urządzeń, a także sparowanych z nimi urządzeń dodatkowych jak panele dotykowe. Umożliwia ich konfigurowanie, konserwację czy aktualizację oprogramowania z dowolnego miejsca.

Masz pytanie?
Prześlij do nas wiadomość.
formularz zapytania
Wolisz zadzwonić?
Nie zwlekaj.
+48 22 576 83 60