Skip to main content

Cena za 20 licencji host
(organizatora spotkania)
już od 7200 PLN netto / rocznie

Licencje Zoom Edu oferują wszystkie te same funkcjonalności co licencje Business. Maja ograniczoną przestrzeń do nagrań do 0.5GB dla każdej licencji. Opcjonalnie można rozszerzyć miejsca na nagrania nawet do 3TB. Minimalny zakup to 20 licencji.

Ilość słuchaczy/uczniów

Nawet do 300 uczestników w jednym spotkaniu.

Brak ograniczenia długości spotkań

W licencjach Basic spotkania ograniczone są do 40 minut, w licencji Edu ograniczenie jest zniesione.

Zarządzanie wszystkimi kontami hostów/nauczycieli/wykładowców

Pozwala to na większe bezpieczeństwo spotkań / lekcji / wykładów, poprzez zarządzanie funkcjami bezpieczeństwa dla wszystkich nauczycieli.

Licencja edukacyjna Zoom dla szkół i uczelni

Pandemia COVID-19, która na wiele miesięcy odmieniła funkcjonowanie niemal całego świata, wpłynęła także na sposób działania szkół i wyższych uczelni. Standardem stało się nauczanie zdalne, które było możliwe m.in. dzięki powstaniu platformy edukacyjnej Zoom. Okazała się ona niezawodnym narzędziem zarówno do przeprowadzenia lekcji dla trzydziestoosobowej klasy, jak i wykładu dla ponad setki studentów. Aplikacja Zoom dla szkół swoją popularność zawdzięcza przede wszystkim niezawodności. Jej niewątpliwe zalety to także bardzo intuicyjna obsługa (dzięki czemu bez trudu korzystają z niej nawet najmłodsi uczniowie) oraz liczne funkcje, które ułatwiają pracę w zespole.

Program Zoom do nauki – nie tylko w dobie pandemii

Długie miesiące globalnego lockdownu pozwoliły nauczycielom i uczniom przekonać się, że – mimo szeregu trudności związanych z życiem w czasach pandemii – edukacja poprzez wideokonferencje dla szkół jest jak najbardziej możliwa i daje świetne efekty. Rozwiązanie to upowszechniło się na tyle, że z pewnością nie zostanie zapomniane, kiedy będzie już można całkowicie bezpiecznie powrócić do stacjonarnego nauczania. Taka platforma edukacyjna, jak Zoom, dla wielu uczniów – np. niepełnosprawnych czy mieszkających bardzo daleko od szkoły – może być najbardziej komfortowym, a niekiedy nawet jedynym sposobem na skorzystanie z przynależnego wszystkim prawa do edukacji.

Dlaczego warto zainwestować w licencje Zoom EDU?

Zoom to aplikacja do wideokonferencji, z której można korzystać nieodpłatnie. Darmowe połączenie ma jednak sporo ograniczeń. Limitowany jest zarówno jego czas (do 40 minut, czyli mniej niż godzina lekcyjna), jak i liczba uczestników (maksymalnie 100 osób). Niewielkie są możliwości zarządzania takim spotkaniem, np. nie da się podzielić uczniów czy studentów na niezależnie pracujące grupy. Niedostępna jest opcja rejestracji wideokonferencji w chmurze – przydatna zwłaszcza dla tych osób, które z jakichś przyczyn nie mogły uczestniczyć w zajęciach. Darmowa licencja nie obejmuje też funkcji raportowania, która umożliwia administratorowi rozwiązanie ewentualnych problemów związanych z połączeniem.

Licencje Zoom dla szkół i uczelni

Przeznaczona dla edukacji Zoom EDU nie tylko pozwala na zorganizowanie wideokonferencji dla szkół bez wyżej wymienionych ograniczeń, ale też zapewnia bardzo wysoki poziom bezpieczeństwa połączeń oraz szereg niezwykle pomocnych w nauce udogodnień. Należą do nich na przykład możliwość: udostępniania ekranu, sterowania tłem (ustawienia wirtualnego tła zamiast widoku pomieszczenia, w którym znajduje się uczestnik), integracji z innymi komunikatorami do wideorozmów, a nawet łączności z siecią telefoniczną, integracji z systemami wspierającymi naukę (LTI).

Aplikacja Zoom dla szkół dostępna jest na wszystkie urządzenia – komputery, tablety, smartfony. Dzięki temu uczniowie mogą uczestniczyć w zajęciach z dowolnego miejsca i niezależnie od rodzaju sprzętu, jakim dysponują.

Masz pytanie?
Prześlij do nas wiadomość.
formularz zapytania
Wolisz zadzwonić?
Nie zwlekaj.
+48 22 576 83 60