Skip to main content

Firma Yealink, znana z produkcji innowacyjnych rozwiązań telekomunikacyjnych, właśnie wprowadziła do swojej oferty nowy produkt – Yealink SmartVision 40 (SV40).

Yealink SmartVision 40 to zaawansowane urządzenie typu Video Bar, które może być użytkowane jako kamera/głośniki/mikrofony zarówno w terminalach typu Microsoft Teams Room (MTR) czy Zoom Rooms, jak i po podłączeniu dla laptopa z dowolną aplikacją wideokonferencyjną.

Yealink SmartVision 40 jest niezwykle łatwy w obsłudze, dzięki czemu nawet osoby, które nie są zaznajomione z najnowszymi technologiami, będą mogły z niego korzystać bez problemu.

Yealink SmartVision 40

Zaawansowane funkcje w Yealink SmartVision 40

Yealink SmartVision 40 oferuje wiele zaawansowanych funkcji, które z pewnością zaspokoją potrzeby nawet najbardziej wymagających użytkowników. Oto niektóre z nich:

System dwukamerowy: SmartVision 40 wykorzystuje system dwóch kamer, obraz z obu kamer jest cyfrowo połączony, co zapewnia ultraszeroki widok bez zniekształcania obrazu, jak to ma miejsce w urządzeniach z jedną szerokokątną kamerą.

Funkcja IntelliFocus: Urządzenie kadruje w czasie rzeczywistym kilka ostatnich osób, które zabierały głos, co pozwala się skupić na aktywnych uczestnikach spotkania.

Yealink SV40 room

Video Fence: System pozwala wyznaczyć wirtualne granice przestrzeni spotkania, dzięki czemu dźwięk i obraz osób znajdujących się poza tą przestrzenią nie będzie transmitowany w spotkaniu.

Tło wirtualne: SmartVision 40 umożliwia włączenie jednolitego wirtualnego tła dla wszystkich uczestników znajdujących się w pomieszczeniu.

Duży zasięg głośników i mikrofonów: W urządzeniu zamontowana jest matryca składająca się z 8 mikrofonów o zasięgu do 6 metrów oraz 2 głośniki o mocy 5W.

W wypadku zainteresowania rozwiązaniami Yealink zapraszamy do KONTAKTU