Skip to main content

FIRMA TRITECH POWSTAŁA
W 2003 ROKU W WARSZAWIE

Spółka początkowo zajmowała się głównie sprzedażą urządzeń sieciowych, sprzętu wideokonferencyjnego oraz telefonii VoIP. Realizując coraz większe i coraz bardziej wymagające projekty Tritech szybko, z niewielkiej firmy przekształcił się w dużego integratora rozwiązań sieciowych skierowanych do biznesu. Obecnie już nie tylko sprzedajemy urządzenia, ale również tworzymy kompleksowe rozwiązania mogące sprostać rosnącym wymaganiom klientów korporacyjnych i instytucjonalnych. Każdy z naszych projektów realizowany jest przy fachowym wsparciu technicznym wykwalifikowanych inżynierów, którzy są w stanie rozwiązać każdy problem.

Kompleksowe rozwiązania w zakresie projektowania oraz implementacji rozwiązań bezpiecznych sieci IT jak i rozwiązań wideokonferenyjncych czy A/V.

Zobacz ofertę
Lata doświadczenia
20
lat doświadczenia
Doświadczeni specjaliści
32
specjalistów

Obecnie…

Obecnie Spółka Tritech tworzy kompleksowe rozwiązania w zakresie projektowania oraz implementacji rozwiązań bezpiecznych sieci IT jak i rozwiązań wideokonferencyjnych czy A/V mogące sprostać rosnącym wymaganiom klientów korporacyjnych i instytucjonalnych.

Z powodzeniem od kilku lat integrujemy rozwiązania wideo z elementami infrastruktury sieciowej. Opracowujemy indywidualne propozycje oparte na komunikacji wideo, która obecnie cieszy się ogromnym powodzeniem w firmach i instytucjach publicznych niezależnie od rodzaju działalności, jaką prowadzą. Nasze projekty opieramy między innymi o bezpieczną infrastrukturę sieciową takich producentów jak ExtremeNetworks, Fortinet, Sophos czy CISCO. Realizowany rozwiązania sieciowe uzupełniamy o zagadnienia dotyczące bezpieczeństwa i backupu danych, a dla branży telekomunikacyjnej z powodzeniem dostarczamy rozwiązania sieci dostępowych FTTH w oparciu o technologię Zhone G-PON. W zakresie zaś wideokonferencji korzystamy z rozwiązań bazujących o platformy zoom, Microsoft Teams oraz Google Meet takich firm jak Neat, D-ten, Polycom, Yealink czy CISCO.

Nieustannie uzupełniamy naszą wiedzę oraz portfolio naszych produktów, bardzo często jako pierwsi na rynku opieramy nasze wdrożenia na unikatowych rozwiązaniach firm z branży wideo czy sieci.

Nasze doskonałe zaplecze techniczne to jeden z filarów działania firmy. Mocną stroną są także handlowcy, dla których priorytetem jest wysoki poziom obsługi klientów, a także indywidualne podejście do ich potrzeb i specyfiki.

Wysoka jakość naszych usług i sposobu działania na rynku została zauważona przez producentów sprzętu sieciowego, przyznając nam certyfiakaty między innymi przez jako CISCO Premier Certified Partner, Sophos Platinum Partner czy Extreme Networks Silver Partner oraz certyfikaty w zakresie wideokonferencji jak Zoom Performance Partner czy Polycom Silver Partner.

Tritech New Technologies sp. z o.o.

ul. Komitetu Obrony Robotników 56
02-146 Warszawa

Sprawdź mapę dojazdu
Nawiguj z Google

Zadzwoń

+48 22 5768360